MÖBLER / Trädgård / Trädgårdsgrupp 11482254
nr 1148 2254
Trädgårdsgrupp
5 delar, metall / trä, Dia 100, höjd: 65 cm, Bord + 4 st stolar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:55:09
150 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)